O Nas:

Turnieje tańca służą popularyzacji i propagowaniu tańca nowoczesnego w Polsce. Turniej Tańca Move OnLine to internetowa wersja zawodów tanecznych w dobie pandemii koronawirusa.

Pierwsza edycja turnieju odbyła się krótko po ogłoszeniu lockdown’u, bo już 7 kwietnia i przyciągnęła blisko 400 stęsknionych za sceną i rywalizacją tancerzy. Niespełna miesiąc później postanowiliśmy powtórzyć wydarzenie, które i tym razem okazało się niemałym sukcesem - na wirtualnym parkiecie spotkało się nieco ponad 700 uczestników. Popularność inicjatywy nie słabła, na III Move OnLine zgłosiło się ponad 800 Artystów z różnych stron Polski. Tym razem do udziału zaprosiliśmy nie tylko solistów i zespoły, ale także duety i pary w przeróżnych kategoriach wiekowych i tanecznych takich jak m.in. hip-hop, salsa, acro dance, jumpstyle itd.

Przesłane do organizatorów prezentacje choreografii ocenia ponad 30 dyplomowanych sędziów z całej Polski. Za każdym razem zawodnicy mają szansę obejrzeć występ swoich konkurentów dzięki relacji na żywo, którą ogląda średnio 4000 użytkowników YouTube.

Aby nie zmarnować wysiłku, który wkładaliśmy w organizację tradycyjnych turniejów tańca w halach sportowych i innych miejscach, oraz wysiłku włożonego w przygotowanie tancerzy, przez trenerów, postanowiliśmy przenieść wszystkich w świat wirtualny. Chcemy przygotować piękne zawody, tak, aby chociaż w małym stopniu, pozwolić zapomnieć o dzisiejszych zakazach i trudnościach.

NASZE TURNIEJE:

I TURNIEJ TAŃCA

Pierwsza edycja turnieju odbyła się krótko po ogłoszeniu lockdown’u, bo już 7 kwietnia i przyciągnęła blisko 400 stęsknionych za sceną i rywalizacją tancerzy.

II TURNIEJ TAŃCA "MOVE ONLNE"

Niespełna miesiąc później postanowiliśmy powtórzyć wydarzenie, które i tym razem okazało się niemałym sukcesem - na wirtualnym parkiecie spotkało się nieco ponad 700 uczestników.

III TURNIEJ TAŃCA "MOVE ONLINE"

Popularność inicjatywy nie słabła, na III Move OnLine zgłosiło się ponad 800 Artystów z różnych stron Polski. Tym razem do udziału zaprosiliśmy nie tylko solistów i zespoły, ale także duety i pary w przeróżnych kategoriach wiekowych i tanecznych takich jak m.in. hip-hop, salsa, acro dance, jumpstyle itd.

IV TURNIEJ TAŃCA "MOVE ONLINE"

IV Turniej "Move Online" przyniósł nam sukces - ponad 980 prezentacji! 51 klubów z całej Polski, 56 GB materiału.

V TURNIEJ TAŃCA "MOVE ONLINE"

Rozbiliśmy bank!

To, że pobijecie rekord w zgłoszeniach było niemal oczywiste. Dziękujemy, że byliście z nami! Dzięki waszemu zaangażowaniu wiemy, że warto. 1089 zawodników, 42 kluby, 1043 prezentacje, 1 TB materiału.